To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Kraków.

Kierowca kat.C

Kraków, Małopolskie, Bieżanów-Prokocim Dodane o 18:25, 15 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 523427653
10 000 - 12 500 zł/mies.
InterKadra (KRAZ 3372) to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Obecnie dla naszego Klienta poszukujmy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Kierowca samochodu dostawczego

Miejsce pracy: Korsyka( Lucciana)
Nr referencyjny: KSD/0419/KO

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
- zakwaterowanie zapewnione i opłacone,
-liczne nadgodziny,
-premie,
- dodatek transportowy-częściowy zwrot kosztów podróży,
- możliwość pracy w nadgodzinach,
- pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.

Zadania:
- rozwożenie towaru z pralni chemicznej,
-odbieranie/zdawanie towaru,
- dbanie o powierzony samochód.

Oczekiwania:
- doświadczenie,
-prawo jazdy kat.C
-mile widziana znajomość języka francuskiego lub angielskiego,
-samodzielność,
-dyspozycyjność.

To właśnie Ciebie szukamy!
Kontakt: 504 - pokaż numer telefonu -

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.
Wyświetleń:1985
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Karolina Cetnar

Brak zdjęcia

Pracownik magazynu

Magazynier

wczoraj
11:16

od 17 zł/godz.do 18 zł/godz.

Ambasador marki

Hostessa

17 maj

od 17 zł/godz.do 26 zł/godz.

Pracownik obsługi klienta

Obsługa klienta / call center

17 maj

od 16 zł/godz.do 19 zł/godz.

Kasjer/ka

Kasjer / ekspedient

17 maj

od 15 zł/godz.do 17 zł/godz.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika