Obserwuj

Kierowca Kat B - Myślenice/Kraków (Studenci, Strażacy, była Policja)

Myślenice, myślenicki, Małopolskie Dodane o 12:27, 5 lutego 2018, ID ogłoszenia: 324687672

Kierowca – Kat B

Dynacars Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się spółka, działająca w branży Rent a Car od 2010 roku. Poszukujemy kierowców odpowiedzialnych za logistykę pojazdów oraz obsługę klientów indywidualnych i biznesowych.

1. Obowiązki:
• Transport, przekazanie oraz odbiór samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t. do i od Klientów,
• Dbałość o powierzony samochód,
• Odpowiedzialność za dokumentację (umowy, protokoły, zdjęcia),
• Obszar pracy: Myślenice/Kraków i okolice oraz relokacje aut pomiędzy oddziałami firmy,

2. Wymagania:
• Osoby z doświadczeniem w prowadzeniu samochodu - prawo jazdy kat. B (min. rok),
• Ukończone 21 lat,
• Odpowiedzialność i zaangażowanie,
• Kultura osobista,
• Język angielski - komunikatywny,
• Chętnie zatrudnimy: Studenta, Strażaka lub byłego Policjanta,

3. Oferujemy:
• Elastyczne godziny pracy – możliwość pogodzenia pracy ze studiami oraz innymi zajęciami,
• Atrakcyjny system wynagradzania,
• Stabilne warunki zatrudnienia,
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
• Możliwość awansu,

Miejsce pracy: Jawornik, Myślenice

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.).

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swojego CV oraz zawartych w nim danych przez Grupę OLX sp. z o.o. Szczegóły

Niniejsza zgoda obejmuje również zezwolenie na udostępnianie Twojego CV i zawartych w nim danych podmiotom trzecim oraz na ich przetwarzanie przez te podmioty w celach związanych z postępowaniami rekrutacyjnymi. Wyrażasz również zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych zawartych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności Zwiń

Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Zachowaj bezpieczeństwo! Dowiedz się więcej »

Ogłoszenia użytkownika Kamil

Brak zdjęcia

Myślenice, myślenicki, Małopolskie

Pokaż na mapie