To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kierowca / kurier w Duchnów.

Kierowca (kat. B + C)

Duchnów, otwocki, Mazowieckie Dodane o 13:48, 23 maja 2018, ID ogłoszenia: 443487999

Grycan – Lody od Pokoleń to dynamicznie rozwijająca się firma posiadająca największą rodzinną sieć lodziarnio-kawiarni w Polsce i Europie.

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierowca

Miejsce pracy: Duchnów oraz Warszawa

Wymagania:
- prawo jazdy kategoria B i C
- doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowcy i dobra znajomość topografii Warszawy
- świadectwo kwalifikacji i karta kierowcy
- badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych
- zaangażowanie, chęć do pracy i uczciwość

Zadania:
- dowożenie towaru do naszych lodziarnio-kawiarni w Warszawie, czasami także do innych miastach w Polsce
- załadunek i rozładunek towaru

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę od poniedziałku do piątku + dyżury weekendowe
- dofinansowanie do karty Multisport i pakiet socjalny
- przyjazna atmosfera pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Dołącz do naszego zespołu!

Wyświetleń:1821
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Marta

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika