To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kierowca / kurier w Konstantynów Łódzki.

Kierowca Kat.B ( bus ) Transport miedzy narodowy.

Konstantynów Łódzki, pabianicki, Łódzkie Dodane o 11:13, 28 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 497875260
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.
Firma zajmująca się transportem międzynarodowym poszukuje osoby na stanowisko kierowca kat.B (BUS)

Zadania:
-prowadzenie pojazdu
-nadzór nad załadunkiem i wyładunkiem
-obsługę codzienną pojazdu
-inne prace podejmowane w celu wykonania zadania służbowego lub -zapewnienia bezpieczeństwa osób, pojazdu i rzeczy
-utrzymanie pojazdu w czystości

Wymagania:
-zapał, zaangażowanie do pracy
-prawo jazdy kat. B
-doświadczenie w transporcie międzynarodowym
-punktualność, sumienność oraz dyspozycyjność w zakresie - uzgodnionego harmonogramu pracy

-uczciwość, odpowiedzialność i samodzielność

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie
-możliwość rozwoju osobistego

-atrakcyjne wynagrodzenie

-pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
Wyświetleń:2751