To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kierowca / kurier w Szczecin.

Kierowca/Dostawca Skuter - Burger King Szczecin Struga

Szczecin, Zachodniopomorskie, Słoneczne Dodane o 21:51, 31 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 503410456
Poszukujemy szybkich i zwinnych, doświadczonych i bez doświadczenia dostawców na skuter firmowy do restauracji Burger King Szczecin Struga

Zakres obowiązków:
- Dostarczanie posiłków w wyznaczonym obszarze.
- Dbałość o powierzony sprzęt.
- Przestrzeganie terminów dostaw.
- Współpraca w zespole.

Wymagania:
- orientacja na Gości
- terminowość, dokładność i zaangażowanie
- umiejętność efektywnej komunikacji i pracy w zespole
- badania sanitarno - epidemiologiczne

Oferujemy:
- pakiet profesjonalnych szkoleń i pomoc na każdym etapie współpracy
- ciekawą i stabilną pracę w młodym zespole
- grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb - dzięki temu połączysz pracę z innymi swoimi zajęciami
- otrzymasz od nas stabilne zatrudnienie oraz pensję zawsze na czas =)
Dotrzymujemy słowa!
Wyświetleń:735
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Burger King

Pracownik restauracji

Pozostałe

dzisiaj
12:41

Lider Gościnności

Pozostałe

dzisiaj
11:51

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika