To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kierowca / kurier w Szczecin.

Kierowca Dostawca - RTV EURO AGD - Szczecin

Szczecin, Zachodniopomorskie, Bukowe Dodane o 10:38, 6 listopada 2017, ID ogłoszenia: 369383206
Это вакансия открыта и для украинских граждан. Пожалуйста, подавайте ваше резюме.

POZNAJ NAS I ZACZNIJ SWOJĄ KARIERĘ W EURO!

Jesteśmy polską firmą, która od 25 lat działa na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. Docieramy do Klientów za pośrednictwem trzech kanałów sprzedaży: ogólnopolskiej sieci sklepów, jednego z największych sklepów internetowych w Polsce www.euro.com.pl oraz przez Contact Center.
Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska sieć transportu, Magazyn Centralny oraz kilkanaście Centrów Logistycznych.

To co dla nas ważne, to zaangażowanie, otwartość, chęć do pracy i gotowość na wyzwania.

Masz to w sobie? Dołącz do nas!

Nasze obecne wyzwanie, to:

KIEROWCA DOSTAWCA
Miejsce pracy: SZCZECIN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• dostawa sprzętu RTV AGD do Klientów naszej Firmy
• kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym
• dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie
• wykonywanie usług dodatkowych typu: zdjęcie blokad
transportowych, poziomowanie urządzeń
• przestrzeganie zasad BHP

OCZEKIWANIA:
• prawo jazdy kat. B (min. od 2 lat)
• doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5
tony
• doświadczenie zawodowe w obsłudze Klienta – mile widziane
• znajomość topografii miasta
• dyspozycyjność
• pozytywne nastawienie - chęci do pracy
• uczciwość

OFERUJEMY:
• umowę o pracę
• wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników
• dofinansowanie do pakietu socjalnego
• pakiet szkoleniowy
• pracę w firmie o wysokich standardach oraz bogatej ofercie
handlowej
• przyjazną atmosferę w pracy

Wyświetleń:1383
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Dział Personalny RTV EURO AGD

Brak zdjęcia

Kierowca Dostawca - Chorzów

Kierowca / kurier

11 gru

Dostawca Poranny - Gądki /Poznań

7 gru

Pomocnik Dostawcy - Skawina

1 gru

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika