Obserwuj

Kierowca Cateringowy

Kraków, Małopolskie, Grzegórzki Dodane o 16:07, 15 października 2018, ID ogłoszenia: 437572687
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

ATALIAN POLAND jest międzynarodowym koncernem i liderem w dziedzinie usług Facility Management od ponad 70 lat. Działamy w 29 krajach w Europie, Ameryce Północnej, Południowo-Wschodniej Azji oraz Afryce i obsługujemy 25 000 klientów. Koncentrujemy się na zarządzaniu obiektami i obsłudze recepcji, utrzymaniu czystości, żywieniu zbiorowym, serwisie technicznym, utrzymaniu terenów zielonych oraz ochronie.

Obecnie do DZIAŁU ŻYWIENIA ZBIOROWEGO poszukujemy osoby na stanowisko: KIEROWCA CATERINGOWY

Miejsce pracy, baza: Kraków; ul.Śniadeckich 12a

Wymagania:
• mile widziane doświadczenie
• prawo jazdy
• komunikatywność i otwartość na pracę z klientem
• książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Opis stanowiska:
• rozwożenie posiłków w zakresie żywienia zbiorowego, transport na terenie klinik Szpitala Uniwersyteckiego;
• wykonywanie czynności wskazanych przez kierownika
• dbanie o właściwą obsługę sprzętu i urządzeń mechanicznych
• przestrzeganie zasad dobrej praktyki higienicznej i produkcyjnej w ramach wykonywanych zadań

Oferujemy:
• zatrudnienie od zaraz, w pełnym i niepełnym wymiarze godzin
(stawka godzinowa 19,00 zł brutto)
• pracę w godzinach 6:00-19:00, również święta i weekendy - wg grafiku
• stabilna pracę w międzynarodowej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: 661 - pokaż numer telefonu -
oraz przesyłanie CV wraz z klauzulą:

„Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 RODO, jeśli jest Pani/Pan zainteresowany udziałem w późniejszych procesach rekrutacyjnych prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Rekrutacja

3 750 zł/mies.

Technik Obsługi Obiektu-Wrocław