Obserwuj

Kierowca C + E lokalnie od pon do pt

Starogard Gdański, starogardzki, Pomorskie Dodane o 17:14, 22 maja 2018, ID ogłoszenia: 391111393
Это вакансия открыта и для украинских граждан. Пожалуйста, подавайте ваше резюме.

Wymagania:
-praca w stalych godzinach

- pracowitość, uczciwość

- chęć do pracy

- mile widziane uprawnienie na wózki widłowe badz tez suwnice

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Obowiązki:

-realizacja dostaw od 8-16

- utrzymanie porządku i dbanie o samochod

- dbanie o właściwy stan ilościowy materiałów ,dbanie o stan samochodu

- obsługa klienta

Oferujemy:

-lokalne transporty

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- pracę w pełnym wymiarze godzin

- niezbędne narzędzia pracy

- istnieje możliwość premii motywacyjnych

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Zachowaj bezpieczeństwo! Dowiedz się więcej »

Ogłoszenia użytkownika Agnieszka

Brak zdjęcia

zatrudnie magazyniera

Magazynier

4 maj

pomocnika magazynowego

Budowa / remonty

27 kwi

specjaliste do spraw sprzedazy

Przedstawiciel handlowy

27 kwi

przedstawiciel handlowy

4 maj

Starogard Gdański, starogardzki, Pomorskie

Pokaż na mapie