To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kierowca / kurier w Kielce.

Kierowca BUS branża motoryzacyjna Kielce !!!

Kielce, Świętokrzyskie Dodane o 18:31, 10 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 345154884
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko kierowca.

Zakres obowiązków:

Dostarczanie towaru do klientów
Prowadzenie samochodów dostawczych do 3,5 T
Kompletowanie towarów oraz ich wydawanie,
Dbanie o przechowywany towar,
Dokonywanie inwentaryzacji,

Oczekiwania:

Umiejętność prowadzenia samochodu dostawczego do 3,5 tony
Prawo jazdy kategorii „B”
Umiejętność korzystania z nawigacji

Oferujemy:

Szkolenia zawodowe – podnoszenie kwalifikacji, wózek widłowy, bezpieczeństwo pracy,
Sumienną i systematyczną wypłatę wynagrodzeń + premie
Przyjazną atmosferę,
Pracę w rzetelnej firmie.
Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu

Szczegółowe informacje udzielamy na rozmowie kwalifikacyjnej,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego.

Wyświetleń:3379

Ogłoszenia użytkownika Łukasz

Brak zdjęcia

Samodzielny Sprzedawca branża motoryzacyjna Kielce

Obsługa klienta / call center

2 sty