To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kierowca / kurier w Puławy.

Kierowca autobusu - linia podmiejska PUŁAWY

Puławy, puławski, Lubelskie Dodane o 10:15, 16 listopada 2018, ID ogłoszenia: 494881494
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych  przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55.000 pracowników. Arriva jest ważną częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie. W Polsce zatrudniamy ponad 1200 osób i prowadzimy działalność w 14 oddziałach, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca Autobusu - Linia Podmiejska

Oferujemy:

  • terminową płatność wynagrodzenia
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług  transportowych
  • szkolenia adaptacyjne
  • darmowe zakwaterowanie dla osób spoza rejonu
  • szkolenia z j. polskiego dla obcokrajowców kończące

     się  egzaminem państwowym

  • dobrą atmosferę pracy

Zadania:

  • przejazdy na określonej trasie wg ustalonego grafiku,
  • prawidłowa odprawa pasażerów,
  • dbałość o powierzone mienie

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. D
  • świadectwo kwalifikacji

Zadzwoń 605 - pokaż numer telefonu -

Administratorem danych osobowych jest Arriva Bus Transport Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Toruniu (kod pocztowy: 87-100 Toruń) przy ul. Dąbrowskiego 8/24 („ARRIVA BUS TRANSPORT” lub „ADMINISTRATOR”), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu, Wydział VII Gospodarczy KRS za numerem KRS 21693 NIP: 527 - pokaż numer telefonu - 9, REGON: 132 - pokaż numer telefonu - 7

Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Arriva Bus znajduje się w polityce prywatności na naszej stronie http://www.arrivabus.pl/uploads/media/5b0692da5fa77/polityka-prywatnosci-abtp.pdf

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arriva Bus Transport Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Toruniu, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego uprzednio.

Dodatkowo, można umieścić zgodę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arriva Bus Transport Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Toruniu, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego uprzednio.

Wyświetleń:1315
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Arriva Bus

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika