To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Wykładanie towaru / inwentar. w Piotrków Trybunalski.

KFC w Piotrkowie Trybunalskim zatrudni Magazyniera

Piotrków Trybunalski, Łódzkie Dodane o 14:11, 21 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 496430383
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.
Firma AmRest jest operatorem takich marek jak Pizza Hut, Burger King, Starbucks, KFC w wielu krajach w Europie, jak również w Rosji czy Chinach.

Restauracja KFC w Piotrkowie Trybunalskim zatrudni: MAGAZYNIERÓW/DOSTAWCÓW w niepełnym wymiarze etatu.

Twoje zadania:
• Przyjmowanie/rozładowywanie dostaw
• Układanie produktów w magazynie wg. systemu FIFO
• Utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Wymagania:
• Terminowość, dokładność i zaangażowanie
• Umiejętność efektywnej komunikacji i pracy w zespole
• Aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne

Oferujemy:
• Umowa zlecenie
• Grafik dostosowany do Twoich potrzeb
• Posiłek pracowniczy
• Wyjątkowe produkty KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks w super cenach

Dołącz do nas wysyłając swoje CV w odpowiedzi na to ogłoszenie lub zgłoś się osobiście do restauracji KFC w Piotrkowie Trybunalskim.

Możesz również odwiedzić naszą stronę www.praca.kfc.pl.
Wyświetleń:857
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika KFC

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika