To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kierowca / kurier w Sopot.

KFC kierowca/dostawca Sopot, auto/skuter

Sopot, Pomorskie, Centrum Dodane o 20:41, 3 maja 2019, ID ogłoszenia: 522757253
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.
W KFC stawiamy na ludzi! Jeżeli jesteś osobą otwartą, ceniącą sobie dobrą atmosferę w pracy, a do tego lubisz pracę zespołową - czekamy właśnie na Ciebie!
Restauracji KFC poszukuje pracowników na stanowisko:
Kierowca-Dostawca.

Twoje Zadania:
• Dostarczanie zamówień zgoddnie ze standardami KFC

Nasze Wymagania:
• Prawo jazdy kat. B
• Książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych
• Terminowość, dokładność i zaangażowanie

Oferujemy:
• Stabilną, pełną wyzwań pracę
• Przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole
• Grafik pracowniczy dostosowany do indywidualnych potrzeb
• Zapewniamy uniform pracowniczy, szkolenie
• Zapewniamy posiłek pracowniczy
Wyświetleń:534
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika KFC

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika