KELNERZY / BARIŚCI Restauracja Pod Pręgierzem

2 500 - 5 000 zł/mies.

Poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko KELNERA / KELNERKI / BARISTY do pracy w Restauracji na Starym Rynku.

Poszukujemy osób:

· dla których obsługa klienta i sprzedaż są naturalnym żywiołem

· komunikatywnych, lubiących pracę z ludźmi

· pełnych optymizmu

· sprawnie posługujących się językiem angielskim i/lub innymi językami obcym

Opis stanowiska:

· Obsługa Gości zgodnie z wyznaczonymi standardami

· Przyjmowanie i wydawanie zamówień

· Obsługa POSa

· Dbałość o czystość, wizerunek restauracji i baru

· Przyjmowanie płatności oraz odpowiedzialność za inwentaryzację i powierzone mienie

· Obsługa baru w zakresie przyjmowania, przygotowywania, serwowania zamówień i obiegu naczyń

Wymagania wobec kandydatów:

· Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

· Orientacja na Gościa i umiejętność budowania właściwych relacji z ludźmi

· Dobra organizacja pracy własnej

· Wysoki poziom kultury osobistej

· Dyspozycyjność

· Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

· Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

· Pracę w młodym, dynamicznym zespole

· Szkolenia stanowiskowe i rozwój zawodowy

· Elastyczne godziny pracy

· Atrakcyjne zarobki i pensje wypłacaną zawsze na czas

· Dodatkowe serwisy kelnerskie wypłacane po każdej zmianie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji przez portal.

  • Dodane o 12:05, 21 maja 2020
  • Wyświetleń:6880
  • ID ogłoszenia: 527995139

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie, Stare Miasto

Ogłoszenia użytkownika Magdalena