Obserwuj

Kelnerka / kelner z językiem niemieckim + zakwaterowanie

Lublin, Lubelskie Dodane o 19:22, 18 maja 2019, ID ogłoszenia: 525030954

Spółka działająca od 15 lat w branży hotelarskiej na terenie Austrii poszukuje osób chętnych do pracy w 3* hotelu. Miejsce pracy: A-5672 Fusch a.d. Großglocknerstraße

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie austriackiej umowy o pracę, ze wszystkimi składkami i ubezpieczeniem

- atrakcyjne wynagrodzenie

- zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki)

- terminowość wypłat

- możliwość podjęcia dalszej współpracy na sezon zimowy (grudzień – kwiecień)

- pomoc w zameldowaniu, załatwieniu formalności

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego min. B2 (warunek konieczny)

- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

- chęci do pracy, wysoka kultura osobista, pozytywne nastawienie do pracy

- otwartość i miłe usposobienie

- gotowość do podjęcia zatrudnienia na okres od 3 – 3,5 miesiąca (w miesiącach połowa czerwca – koniec września)

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w kraju lub za granicą

Zakres obowiązków:

- przyjmowanie i wydawanie zamówień

- obsługa i rozliczanie gości restauracyjnych

- obsługa grup zorganizowanych z Halbpension

- dbanie o czystość stanowiska i utrzymanie porządku na sali

- zgłaszanie zapotrzebowania, wypisywanie zamówień

Poszukujemy również osób na stanowiska:

- recepcjonista / recepcjonistka

- personel sprzątający

Prosimy w przesyłanie CV w języku polskim lub niemieckim za pośrednictwem portalu OLX.

Uprzejmie informujemy, ze odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PPH WOTEX Wojciech Gąska z siedzibą w Kraśniku, ul. Lubelska 115  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

„Administratorem danych jest PPH WOTEX Wojciech Gąska z siedzibą w Kraśniku przy ul. Lubelskiej 115. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.”

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Wojciech

Brak zdjęcia

od 6 500 zł/mies.do 7 740 zł/mies.

6 880 - 7 740 zł/mies.

Lublin, Lubelskie

Pokaż na mapie