To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kelner / barman w Kraków.

Kelnerka do pracy Ruczaj, Kurdwanów i 3 inne lokalizacje.

Kraków, Małopolskie, Dębniki Dodane o 13:52, 23 maja 2019, ID ogłoszenia: 150970757
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Restauracja Pizzeria Banolli poszukuje kelnerek do pracy! Mile widziane studentki. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w zawodzie.

Wymagamy:
- Dobrej organizacji pracy
- Komunikatywności
- Przyjaznego nastawienia

Zakres obowiązków:
- Obsługa klientów
- Dbałość o czystość lokalu

Oferujemy:

- Stabilne, wypłacane terminowo wynagrodzenie

- Elastyczny grafik

- 100% napiwków zostaje u pracownika

- Zniżki na jedzenie
- Nagrody dla najlepszych pracowników
- Płatne, profesjonalne szkolenie
- Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV oraz podanie wybranej lokalizacji.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie w wybranymi Kandydatami.

Wyświetleń:343

Ogłoszenia użytkownika Banolli

Brak zdjęcia