Obserwuj

Kelner/Kelnerka

Bytów, bytowski, Pomorskie Dodane o 12:06, 14 września 2018, ID ogłoszenia: 426953759

Poszukujemy osób na stanowisko Kelner/Kelnerka Restauracji Zamkowej w Bytowie.

Obowiązki :
- Obsługa klienta
- Obsługa kasy fiskalnej
- Serwowanie dań i przygotowywanie kawy i innych napojów gorących
- Koordynacji obsługi przyjęć/ konferencji
- Dbanie o porządek na sali restauracyjnej

Wymagania:
- Znajomość zasad obsługi kelnerskiej
- Umiejętność pracy w zespole
- Wysoka kultura osobista
- Pogodne usposobienie
- Odpowiedzialność i zaangażowanie
- Nastawienie na zadowolenie Klienta
- Dbałość o czystość
- Dobra prezencja
- Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia i umiejętności
- Stabilną pracę w systemie zmianowym w nowoczesnej restauracji w przyjaznej atmosferze
- Umowę o pracę

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Restauracja Zamkowa Bytów

Brak zdjęcia

Kucharz/Kucharka

Kucharz

14 wrz

Pomoc Kuchenna

Pomoc kuchenna / zmywak

14 wrz