To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Łódź.

Kasjerka ul. Kolumny - Wypłaty Tygodniowe

Łódź, Łódzkie, Bałuty Dodane o 14:25, 14 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 499250632

FALLWORK Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej

zarejestrowana pod nr 6231

Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy jako kasjer/kasjerka w Carrefour ul. Kolumny

  • praca na kasie

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę Klienta zgodnie ze standardami.

wymagania:

- aktualna książeczka sanepid(zwrot 80zł za wyrobienie)

- dyspozycyjności, chęci do pracy!

- komunikatywność (umiejętność pracy z Klientem)

- odpowiedzialność i rzetelność

oferujemy :

- szybki zarobek - 11,50 netto za godz.

  • wypłaty raz w tygodniu (czwartek)

- darmowe szkolenie z obsługi kasy fiskalnej,

- możliwość dopasowania godzin do zajęć na uczelni czy innej pracy

- praca również dla osób uczących się, pełnoletnich

- zatrudnienie w ciągu 10 minut od zaraz(on Line)

Zakres obowiązków

- obsługa klienta na stanowisku kasjerskim w markecie,

-obsługa terminala płatniczego,

- dbanie o ekspozycję towaru,

Proszę o dołączanie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. APT 6231

Wyświetleń:72
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika FALLWORK

Brak zdjęcia

od 14 zł/godz.do 15 zł/godz.

2 800 zł/mies.

Praca na infolinii przychodzącej.

Obsługa klienta / call center

21 gru

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika