To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Koszalin.

Kasjer/Sprzedawca

Koszalin, Zachodniopomorskie Dodane o 10:34, 4 maja 2019, ID ogłoszenia: 524517383
2 250 - 3 000 zł/mies.
Obecnie dla naszego Klienta w Koszalinie poszukujemy pracownika do obsługi klienta w Sklepie Drogeryjnym.

Sekcja Zadania:

* Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
* Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
* Dbałość o czystość w sklepie i właściwą ekspozycję towarów

Wymagania:

* Miłego usposobienia i pozytywnego nastawienia
* Zaangażowanie w powierzone obowiązki
* Łatwości w nawiązywania kontaktów
* Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

* Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przedłużenia
* Wynagrodzenie 18,00 zł brutto/h
* Praca od poniedziałku do niedzieli – za pracę w sobotę i niedzielę
dni wolne do odbioru
* Szkolenia wprowadzające oraz wsparcie ze strony kierowników
* Atrakcyjne rabaty pracownicze
* Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Kontakt:
Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie.
Wyświetleń:784
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Agnieszka Chabowska

Pracownik produkcji

Produkcja

6 maj

Kasjer/sprzedawca - Lublin

Kasjer / ekspedient

6 maj

Recepcjonistka z językiem angielskim

Administracja biurowa

6 maj

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika