To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Lubuskiem.

Kasjer/Kasjerka Restauracja OLIMP

Opis
<p>Kasjer/ Kasjerka w restauracji Olimp C.H Askana w Gorzowie Wlkp.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- kasowanie oraz wydawanie paragonów
- współpraca z kucharzami oraz szefem kuchni
- pomoc przy pracach kuchennych
- sprzątanie oraz dbanie o stanowisko pracy

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:
- umiejętność pracy w zespole
- mile widziane doświadczenie
- pracowitość, uczciwość, sumienność, komunikatywność
- aktualne badania zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

OFERUJEMY:
- pracę w największej sieci restauracji w Polsce specjalizującej się w sprzedaży jedzenia na wagę
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników i zaangażowania
- pracę w ambitnym zespole

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z nazwą stanowiska w tytule
na adres e-mail</p>
  • Dodane o 11:23, 26 czerwca 2019
  • Wyświetleń:8
  • ID ogłoszenia: 499878499