To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Brzeziny.

Kantor Zatrudni kasjerkę

Brzeziny, brzeziński, Łódzkie Dodane o 12:25, 16 października 2018, ID ogłoszenia: 357757180
4 210 zł/mies.
Kantor Wymiany Walut "CENT" w Brzezinach woj. Łódzkie zatrudni kasjerkę walutową lub osobę do przyuczenia

Opis stanowiska:

obsługa transakcji kupna sprzedaży walut

Wymagania:

-ukończony kurs Kasjera walutowego (mile widziany)
-w przypadku braku kursu kasjera walutowego osoba do przeszkolenia zostanie skierowana na odp. kurs kasjera walutowego

-odpowiedzialność
-dyspozycyjność
-umiejętność obsługi komputerów
-wysoka kultura osobista
-osoba niekarana
-prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

-stałe zatrudnienie o umowę o pracę
-pewne stałe wynagrodzenie 3000 PLN netto

Proces rekrutacji i szkolenia w siedzibie firmy:

Kantor Wymiany Walut "Cent"
Powstańców śląskich 1E
95-100 Zgierz

telefon: 427 - pokaż numer telefonu -
cv prosze o nadesłanie na adres mail:
Wyświetleń:1467