To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Finanse / księgowość w Podlaskiem.

Kadrowa

Opis
<p>Firma DANLAB od ponad dekady wyposaża w specjalistyczny sprzęt laboratoryjny i medyczny. Posiadamy wielu klientów krajowych i zagranicznych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:</p><p>
</p><p><strong>KADROWA</strong>

<strong><em>GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU</em></strong>
&nbsp;
-prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnieniem i zwalnianiem pracownika oraz w trakcie jego zatrudnienia</p><p>-naliczanie wynagrodzeń pracowników etatowych oraz umów cywilnoprawnych</p><p>-prowadzenie dokumentacji dot. ewidencji czasu pracy</p><p>-sporządzanie sprawozdań i deklaracji do instytucji zewnętrznych (ZUS , US, GUS)</p><p>-sporządzanie raportów i zestawień</p><p>-bieżące monitorowanie zmian w przepisach</p><p>
<em>
</em><strong><em>OD KANDYDATA OCZEKUJEMY</em></strong>
&nbsp;
-&nbsp; minimum 2-letniego doświadczenia w kadrach przedsiębiorstwa,-znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych</p><p>-znajomość programu PŁATNIK,</p><p>-terminowość oraz dokładność,</p><p>-dodatkowym atutem będzie znajomości programu kadrowego Comarch ERP Optima
-&nbsp; komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole i wysokiej kultury osobistej (brak nałogów).</p><p></p><p><strong><em>OFERUJEMY</em></strong></p><p>stabilne zatrudnienie</p><p>samodzielną pracę w renomowanej firmie</p><p>&nbsp;</p><p><strong><em>WARUNKI PŁACOWE</em></strong></p><p>Do uzgodnienia, mile widziana osoba w pełni dyspozycyjna (tj. pełen etat), istnieje jednak możliwość zatrudnienia w częściowym wymiarze pracy.</p><p>

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESŁANIE CV

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DANLAB Danuta Katryńska moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" Administratorem danych osobowych jest DANLAB Danuta Katryńska z siedzibą przy ul. Handlowej 6A, 15-399 Białystok. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych osobowych, oznaczonych jako wymagane, jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.</p>
  • Dodane o 13:34, 14 czerwca 2019
  • Wyświetleń:8
  • ID ogłoszenia: 498057408