To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Zachodniopomorskiem.

J.Niemiecki + J. Angielski Praca UMOWA 28 zł /h + prowizja !

Szczecin Dodane o 13:08, 15 września 2017, ID ogłoszenia: 281935421

Witamy, poszukujemy osoby na stanowisko biurowe / ala call center z Bardzo dobrą znajomoscia języka Niemieckiego I Angielskiego w Piśmie + szybka pisownia na klawiaturze PC.

Wymagana znajomość OBU języków

OPIS STANOWISKA:

Zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

• odpowiadanie na wiadomosci email
• kontakt z klientami firmy

OFERUJEMY:

• pracę w stabilnej i renomowanej firmie,
• przeszkolenie w celu osiągnięcia koniecznych na tym stanowisku zdolności,
• Umowę Zlecenie / O pracę
• Wysokie zarobki ! - jedne z najwyzszych na lokalnym rynku !

28 zł /h + prowizja !

WYMAGANIA:

• bardzo dobra znajomosć obu języków
• mobilizacja do pracy,
• wprawa w obsłudze programów pochodzących z pakietu MS Office.
• wysoce dobra organizacja pracy

Prosimy o przysyłanie CV

Miejsce pracy - Szczecin Centrum, ściśle ograniczona liczba miejsc !

Wyświetleń:15