To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Skawina.

Inżynier konstruktor - miejsce pracy skawina !

Skawina, krakowski, Małopolskie Dodane o 17:15, 8 października 2018, ID ogłoszenia: 430108223

Opis stanowiska:
- Wykonywanie rysunków (3D i 2D) odlewów na podstawie wytycznych dostarczonych przez klientów;
- Konstruowanie w 3D oprzyrządowania odlewniczego – głównie form do wykonywania modeli woskowych;
- Tworzenie w programie CAD dokumentacji płaskiej (2D).

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne – inżynier mechanik, inżynier odlewnik lub pokrewne;
- Dobra znajomość programu Solid Edge lub podobnego programu CAD;
- Znajomość zagadnień związanych z odlewnictwem;
- Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
- Gotowość do pracy w zespole;
- Dyspozycyjność.

Oferujemy:
- Odpowiedzialną i ciekawą pracę w jednej z najnowocześniejszej odlewni w Polsce;
- Stabilność zatrudnienia;
- Dojazd do pracy firmowym busem;
- Pensja adekwatna do posiadanych umiejętności i stażu pracy.

Wyświetleń:1115