To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Budowa / remonty w Kraków.

Inżynier Budowy Sieci Teletechnicznych

Kraków, Małopolskie, Czyżyny Dodane o 12:56, 18 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 516324738

Korbut Teleenergetyka Sp. z o.o. zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług  w dziedzinie budowy linii i urządzeń teletechnicznych.

 Spółka  zatrudni Inżyniera Budowy Sieci Teletechnicznych

Opis stanowiska:

  • Organizacja pracy, przepływu informacji oraz dokumentów pomiędzy budową a biurem ,
  • Udział w spotkaniach i naradach technicznych na budowach,
  • Koordynowanie prac podwykonawców, monitorowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów,
  • Wprowadzenie podwykonawców na budowę oraz ich koordynacja,
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorczej, powykonawczej,
  • Prowadzenie harmonogramów, bieżąca kontrola oraz  raportowanie przebiegu inwestycji,
  • Dopilnowanie dyscypliny pracy, porządku i przepisów Bhp i ppoż

Wymagania:

·        Ukończone studia wyższe inżynierskie lub w trakcie; ( kierunki: elektronika, elektrotechnika , telekomunikacja, miernictwo elektryczne i telekomunikacyjne),

·         prawo jazdy kat. B,

·        Znajomość programów MS Office, mile widziana znajomość programu Autocad,

·        komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

·        możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, zdobycie uprawnień branżowych,

·        atrakcyjne wynagrodzenie,

·        narzędzia niezbędne do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) za pomocą Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wyświetleń:449