To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Budowa / remonty w Zachodniopomorskiem.

Inżynier budowy Erbud S.A.

Opis
<p><strong>Opis stanowiska:</strong></p><ul><li>Wsparcie Kierownika Budowy w bieżących działania,</li><li>Koordynacja obiegu i archiwizacja dokumentów,</li><li>Bieżąca kontrola nad pracami na budowie,</li><li>Przygotowanie obmiarów do rozliczeń podwykonawców;</li><li>Przygotowanie zapytań ofertowych;</li><li>Przygotowywanie dokumentacji związanej z kontrolą ilościową, jakościową&nbsp;i wartościową robót budowlanych;</li></ul><p></p><p><strong>Wymagania:</strong></p><p>·&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku budownictwo,</p><p>·&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte podczas realizacji nieobowiązkowych praktyk lub staży,</p><p>·&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz metod i technik budowlanych,</p><p>·&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Praktyczna znajomość pakietu MS Office, AutoCAD, Programu kosztorysowego (np. Norma PRO, Zuzia);</p><p>·&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Dobra znajomość j.angielskiego, </p><p>·&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Mile widziana znajomość j. niemieckiego</p><p>·&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Zaangażowania, pracowitości, dyspozycyjności i punktualności; </p><p>·&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;<strong>Gotowość do pracy na budowach w województwach: kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, łódzkim lub pomorskim.</strong></p><p></p><p><strong>Oferujemy:</strong></p><p>·&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku budowlanego,</p><p>·&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Możliwość podjęcia stałej współpracy, w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o prace,</p><p>·&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Niezbędne narzędzia pracy,</p><p>·&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Prywatną opiekę medyczną</p><p>·&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Naukę języków obcych zarówno poprzez lekcje stacjonarne jak i naukę on-line,</p><p>·&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Dofinansowanie do pakietów sportowych,</p><p>·&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Ubezpieczenie na życie,</p><p>·&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.</p><p></p>
  • Dodane o 12:57, 23 maja 2019
  • Wyświetleń:7
  • ID ogłoszenia: 532446613

Ogłoszenia użytkownika Erbud S.A.