To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Opolskiem.

Intersnack Poland Sp. z o.o w Nysie zatrudni Magazyniera

Opis
<p>W związku z rozwojem, firma Intersnack Poland (marka Felix oraz Przysnacki) poszukuje osób w na stanowisko:

MAGAZYNIER

Główne obowiązki
- prawidłowe kompletowanie towaru w celu zapewnienia wysokiego serwisu i terminowości dostaw
- właściwe rozmieszczanie towaru w celu wykorzystania w jak największym stopniu dostępną powierzchnię magazynową
- odpowiednie zabezpieczanie wyrobów gotowych składowanych w magazynie w celu zachowania najwyższych standardów jakościowych.
- utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy.

Oczekiwania:
- uprawnienia na wózki widłowe
- doświadczenie w kierowaniu wózkami jezdniowymi
- aktualna książeczka sanepidowska
- gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:
-&nbsp; umowa o prace na czas nieokreślony
-&nbsp;&nbsp;bardzo dobre&nbsp;wynagrodzenie
- prywatną opiekę medyczną ( min. rezonans, tomograf i fizjoterapia)
- system benefitów (Multikafeteria, Multisport )</p>
  • Dodane o 07:58, 3 czerwca 2019
  • Wyświetleń:65
  • ID ogłoszenia: 448861301

Ogłoszenia użytkownika Grażyna