To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Budowa / remonty w Kielce.

Instalator - Serwisant Systemów Niskoprądowych

Kielce, Świętokrzyskie Dodane o 14:36, 7 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 479449333
Poszukujemy osoby na stanowisko:
Serwisant systemów niskoprądowych

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie analiz przed wdrożeniowych oraz parametryzacja systemów pod potrzeby klienta
- Uruchamianie oprogramowania, konfiguracja sprzętu
- Prowadzenie szkoleń dla użytkowników
- Pełna obsługa serwisową urządzeń elektronicznych, diagnozowanie i usuwanie usterek zarówno w siedzibie firmy, jak i u klienta
- Upgrade oprogramowania oraz konfiguracja sprzętowo-programowa naprawianych urządzeń
- Prowadzenie dokumentacji serwisowej
- Wsparcie techniczne klientów

Wymagania:

- Wykształcenie minimum średnie elektroniczne, mile widziane wyższe (elektronika, telekomunikacja bądź pokrewne)
- Doświadczenie min. 2 lata w zakresie systemów bezpieczeństwa lub systemów niskoprądowych (BMS, CCTV, DSO itp.)
- Umiejętność czytania schematów elektronicznych i diagnozowania usterek
- Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
Wyświetleń:570