To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Szczecin.

Hydraulik monter instalacji sanitarnych Berlin /Drezno praca od zaraz

Szczecin, Zachodniopomorskie, Bukowe Dodane o 10:29, 14 października 2018, ID ogłoszenia: 484012973
10 000 - 14 000 zł/mies.
Firma BestHill Work zajmująca się rekrutacją kandydatów do podjęcia pracy na terenie Niemiec, Austrii i Holandii należy do prężnie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy.Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Pośrednictwa Pracy o numerze 16434.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :
Hydraulik, monter instalacji sanitarnych

Opis stanowiska:

wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych
przeprowadzanie kontroli szczelności i drożności instalacji
uszczelnianie połączeń między rurami
montowanie przewodów kanalizacyjnych
montowanie urządzeń sanitarnych
Wymagania:

wykształcenie kierunkowe lub
doświadczenie zawodowe
znajomość języka niemieckiego w stopniu min podstawowym
praca również w Team 2 osoby
samochód na wyjazd warunek konieczny
umiejętność samodzielnej jak i zespołowej pracy
Oferujemy:

wynagrodzenie od 11 do 12,00 € netto/h
umowę na czas nieokreślony z pracodawcą niemieckim
opłacone zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
możliwość cotygodniowych zaliczek
odprowadzanie składek zdrowotno-emerytalnych
możliwość pracy w nadgodzinach
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt od pon- pt w godz 9.00-17.00

pod numerem tel. 789 - pokaż numer telefonu - lub 799 - pokaż numer telefonu -

Aktualne oferty pracy znajdziesz na: www.besthillwork.eu
Wyświetleń:1202