Obserwuj

Hydraulik, instalator centralnego ogrzewania + mieszkanie

Kraków, Małopolskie, Bronowice Dodane o 10:37, 18 października 2018, ID ogłoszenia: 463515675

  • HYDRAULIK, INSTALATOR CENTRALNEGO OGRZEWANIA, NIEMCY, 1800€- 2000€ NETTO + Mieszkanie

    Alpha Bavaria Personalkonzepte – Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją zatrudnienia. Od 1996 roku staliśmy się ekspertami w zakresie usług personalnych na rynku. Dzięki nam kilkadziesiąt tysięcy pracowników podjęło zatrudnienie w najlepszych firmach na terenie Niemiec.
    Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko: instalator centralnego ogrzewania

    Lokalizacja :
    • Augsburg i okolice do 50 km

    Wymiar pracy :
    • Pełny etat

    Obowiązki:
    • Instalacja systemów grzewczych
    • Montaż urządzeń sanitarnych
    • Spawanie gazowe
    • Wykonywanie Instalacji kanalizacyjnej

    Wymagania:
    • Doświadczenie jako instalator centralnego ogrzewania
    • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
    • Chęć podjęcia zatrudnienia
    komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
    • Prawo jazdy kat. B(mile widziane)
    • Własny samochód (mile widziane)

    Oferujemy:
    • Niemiecką umowę ze wszystkimi świadczeniami
    • Zakwaterowanie GRATIS! opłacane przez pracodawcę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 1900€ NETTO
    • Dopłaty do nadgodzin +25%
    • Dodatek świąteczny i wakacyjny
    • Urlop wypoczynkowy 24-30 dni
    • Możliwość otrzymania zaliczki
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
    • Przy dobrej wydajności wysoka szansa na przyjęcie bezpośrednio do firmy.
    • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne
    • Pomoc polskiego dysponenta

    Jesteś zainteresowany ?! Dołącz do nas już dziś!
    Prześlij swoją aplikacje !!!

    Tel.: + 498 - pokaż numer telefonu - 04 04
    Fax: + 498 - pokaż numer telefonu - 04 19

    Geschäftsführer:
    Sebastian Braunmüller
    Handelsregister:
    Amtsgericht Augsburg
    HRB 29571

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika alpha bavaria Personalkonzepte GmbH

od 7 200 zł/mies.do 8 400 zł/mies.

od 10 100 zł/mies.do 12 600 zł/mies.

od 10 500 zł/mies.do 11 000 zł/mies.

od 10 500 zł/mies.do 12 000 zł/mies.

od 9 500 zł/mies.do 10 000 zł/mies.

12 000 - 12 500 zł/mies.

O firmie

Alpha Bavaria Personallkonzepte – Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją zatrudnienia. Od 1996 roku staliśmy się ekspertami w zakresie usług personalnych na rynku. Dzięki nam kilkadziesiąt tysięcy pracowników podjęło zatrudnienie w najlepszych firmach na terenie Niemiec.
... czytaj więcej