To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Olsztyn.

Hurtownia elektryczna ASAJ zatrudni Magazyniera w Olsztynie

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie Dodane o 13:55, 14 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 490088666

ASAJ Sp. z o. o.– jest największą siecią hurtowni elektroinstalacyjnych i salonów oświetlenia we wschodniej i centralnej Polsce. Firma zatrudnia ponad 300 osób. ASAJ należy do elitarnej grupy zakupowej Fegime. Posiadamy doświadczenie w zakresie doradztwa, szeroko rozumianej energetyki i projektowania oświetlenia. ASAJ to firma, która reprezentuje wysokie normy etyczne, przestrzega zasad kodeksu kupieckiego i działa zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu.

Magazynier: Olsztyn

Główne zadania:
o przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu,
o załadunki i rozładunki dostaw,
o dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów i porządek na
magazynie,
o prowadzenie czynności administracyjnych związanych z
gospodarką magazynową.

Wymagania:
o energiczność i operatywność,
o rzetelność i dokładność,
o doświadczenie w pracy na magazynie,
o mile widziane wykształcenie elektryczne,
o mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:

o możliwość pracy na część lub cały etat
o atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i motywującego systemu premiowego
o możliwość rozwoju zawodowego,
o pewność zatrudnienia w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
o dobre warunki i przyjazną atmosferę pracy.

Aplikacje prosimy przesyłać z dopiskiem „magazynier Miasto – imię i nazwisko” w temacie wiadomości.
Prosimy o dopisanie formuły zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wyświetleń:2094

Ogłoszenia użytkownika Rekrutacja

Brak zdjęcia