To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii HR w Skierniewice.

HR Business Partner

Skierniewice, Łódzkie Dodane o 13:21, 6 maja 2019, ID ogłoszenia: 524992050
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Obecnie dla naszego Klienta, producenta materiałów reklamowych, stabilnej firmy, stawiającej na rozwój kwalifikacji swojego personelu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy - Nowy Kawęczyn ( powiat skierniewicki )

Zadania:

- wprowadzenie odpowiednich narzędzi i praktyk HR do organizacji, nadzór
nad ich prawidłowym wdrożeniem i funkcjonowaniem,
- planowanie i przeprowadzanie projektów HR zgodnie z zapotrzebowaniem
organizacji oraz aktualnymi trendami,
- prowadzenie procesów rekrutacyjnych oraz koordynacja zatrudnienia,
bieżące wsparcie we wdrożeniach nowych pracowników,
- implementacja i koordynacja działań rozwojowych, motywacyjnych oraz
szkoleniowych,
- kontrolowanie procedur HR dotyczących procesów produkcyjnych,
- monitorowanie wskaźników personalnych takich jaki rotacja i absencja,
planowanie i wdrażanie działań korygujących,

Wymagania:

- znajomość systemu TETA,
- doświadczenie w pracy podobnym stanowisku,
- wykształcenie wyższe kierunki zarządzania lub ekonomia,
- praktyczna wiedza w zakresie prawa pracy,
- znajomość narzędzi, najlepszych praktyk i trendów HR, ciekawość oraz
szukanie innowacyjnych rozwiązań,
- bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania zadań i ustalania
priorytetów,
- umiejętność budowania partnerskich relacji, rozumienie i reagowanie na potrzeby
biznesu i pracowników.

Oferujemy:

- zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta,
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz posiadanych
umiejętności,
- pracę w firmie z nowoczesnym systemem zarządzania oferującą możliwości
rozwoju zawodowego,
- przyjazną atmosferę pracy,
- perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy,
- bogaty pakiet socjalny m.in. opiekę medyczną, kartę sportową,
ubezpieczenie na życie,
Wyświetleń:927
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Aleksandra Kwiecien

Obsługa klienta- drogeria

Obsługa klienta / call center

16 maj

16 maj

16 maj

16 maj

16 maj

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika