To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Hotelarstwo w Poznań.

Hotel NH Poznań zatrudni osobę na stanowisko Kelner/Barman

Poznań, Wielkopolskie, Stare Miasto Dodane o 13:46, 14 marca 2019, ID ogłoszenia: 493553431
Hotel NH Poznań poszukuje osoby na stanowisko:

Kelner/Barman - Kelnerka/Barmanka

Zakres obowiązków:
obsługa gości: restauracji, baru, konferencji i bankietów; zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług;
przestrzeganie procedur i przepisów obowiązujących w punktach gastronomicznych;
przestrzeganie standardów postępowania z żywnością.
Wymagania wobec kandydatów:
doświadczenie w pracy w zawodzie kelner-barman;
znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z gościem;
umiejętność pracy w zespole oraz organizacji pracy własnej;
umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku restauracji;
dyspozycyjność, sumienność i zaangażowanie;
wysoką kulturę osobistą;

Kandydatom oferujemy zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w profesjonalnym zespole, dającej możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
Wyświetleń:1103