Obserwuj

Hostessa w salonie Pandory - asystentka wsparcia sprzedaży

Kraków, Małopolskie, Stare Miasto Dodane o 09:39, 11 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 495703961

Business Line Support dla firmy PANDORA, poszukuje osób do pracy w salonach sprzedaży biżuterii na stanowisku:

Hostessa - asystentka wsparcia sprzedaży

miejsce pracy: salon Pandory w galerii handlowej w Krakowie

praca sezonowa do 24 grudnia 2018

Zadania

  • estetyczne pakowanie zakupów
  • udzielanie klientom podstawowych informacji
  • dbanie o pozytywne doświadczenie klientów z wizyty w salonie

Oczekiwania

  • miła aparycja
  • komunikatywność
  • zdolności manualne
  • duża dyspozycyjność

Oferta

  • umowa zlecenie do 24 grudnia 2018
  • wynagrodzenie netto 12,30 zł/ 1h

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Business Line Support

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Rekrutacje pracowników etatowych

Agencja Pracy tymczasowej dla procowników sezonowych i kontraktowych

Programy Outplacement w zakresie aktywizacji zawodowej

Szkolenia z zakresu sprzedaży, zarządzania i kierownai zespołami, ogranizacji pracy, prezentacji biznesowych i wystąpień publicznych
... czytaj więcej