Obserwuj

Hostessa PANDORA / Asystentka wsparcia sprzedaży

Wrocław, Dolnośląskie, Krzyki Dodane o 21:14, 23 listopada 2017, ID ogłoszenia: 387182685
Это вакансия открыта и для украинских граждан. Пожалуйста, подавайте ваше резюме.

Business Line Support dla firmy PANDORA, poszukuje osób do pracy w salonach sprzedaży biżuterii na stanowisku:

Hostessa - Asystentka wsparcia sprzedaży

Miejsce pracy: salon firmowy PANDORA w Centrum Handlowym Wroclavia
Praca sezonowa od 1 do 24 grudnia 2017

Zadania
- estetyczne pakowanie zakupów
- udzielanie klientom podstawowych informacji
- dbanie o pozytywne doświadczenie klientów z wizyty w salonie

Oczekiwania
- miła aparycja
- komunikatywność
- zdolności manualne
- duża dyspozycyjność

Oferta
- umowa zlecenie do 24 grudnia 2017
- wynagrodzenie netto 11,20 zł/ 1h

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV - koniecznie ze zdjęciem!

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Business Line Support

Brak zdjęcia

Inwentaryzacja towarów. Prosta praca w grudniu!

Wykładanie towaru / inwentar.

2 gru

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Wrocław, Dolnośląskie, Krzyki

Pokaż na mapie