Obserwuj

Hostessa/Host - GDYNIA i SOPOT - 21 zł netto/h + bonusy

Sopot, Pomorskie, Centrum Dodane o 23:10, 13 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 500348119

OEX Cursor S.A jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. W związku ze współpracą z jednym z naszych klientów poszukujemy kandydatek do współpracy jako:

HOSTESSA / HOST
Miejsce pracy: GDYNIA / SOPOT

Koncern TYTONIOWY

Zadania:
- budowanie wizerunku marki na rynku
- przekazywanie informacji marketingowych o prezentowanych produktach
- pozyskiwanie danych potencjalnych konsumentów

Poszukujemy osób, które:
! są dyspozycyjne 4 - 5 dni w tygodniu!
- są przebojowe, energiczne i otwarte na nowe doświadczenia
- łatwo nawiązują kontakty z innymi ludźmi

-mają ukończone 19 lat

Oferujemy:
- wynagrodzenie 21 zł netto/h + bonusy
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- bardzo miłą atmosferę pracy
- przeszkolenie w zakresie prezentowanego produktu
- stałą opiekę koordynatora projektu

CO ZROBIĆ, BY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI?
Niewiele – wypełnij nasz formularz rekrutacyjny, który nam umożliwi kontakt z Tobą :) - poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Dział HR

OEX Cursor zatrudni Merchandisera - Auchan - Płock

Wykładanie towaru / inwentar.

wczoraj
21:22

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Grupa OEX to jeden z wiodących na polskim rynku podmiotów specjalizujących się w nowoczesnych usługach dla biznesu. W skład Grupy kapitałowej wchodzi spółka dominująca OEX S.A. oraz spółki zależne, między innymi: Divante sp. z o. o., ArchiDoc, Cursor S.A., Tell sp. z o. o., PTI sp. z o.o., Europhone sp. z o.o. oraz Mer Service sp. z o.o.

Grupa OEX działa w czterech segmentach operacyjnych: E-biznes, Zarządzanie dokumentami i obsługa klienta, Wsparcie sprzedaży oraz Zarządzanie sieciami punktów sprzedaży detalicznej.
... czytaj więcej