To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Białystok.

Home office - praca zdalna/obsługa klienta

Białystok, Podlaskie, Centrum Dodane o 17:36, 17 lutego 2019, ID ogłoszenia: 512362481
3 000 - 5 000 zł/mies.

Firma budowlana A.B. Edward Enterprises, Inc prosperująca na rynku amerykańskim poszukuje osób do organizacji biura (home office) w pełnym wymiarze godzin.

Praca polega na zarządzaniu bazą klientów oraz na kontakcie z klientami droga mailową.

Szukamy osoby odpowiedzialnej, uczciwej i pracowitej. Praca ma charakter zdalny, tzn: osoba zatrudniona będzie mogła wykonywać pracę w domu. W związku z tym poszukujemy osoby, która nie ma problemów z samodyscypliną.

WYMAGANIA:

biegła znajomość języka angielskiego w piśmie,

bardzo dobra obsługa komputera,

samodyscyplina oraz dobra organizacja pracy,

dbałość o jakość i terminowość realizowanych zadań,

praca w godzinach dostosowanych do czasu US (13-21)

OBOWIĄZKI:

kontrola i koordynacja obsługi klientów,

prowadzenie bazy klientów,

kontakt mailowy z klientem w języku angielskim,

OFERUJEMY:

atrakcyjne warunki zatrudnienia

zatrudnienie w ramach umowy o pracę

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV na poniższy adres e-mail

Wyświetleń:2417

Ogłoszenia użytkownika abedward