To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Rzeszów.

Holandia - Praca w hurtowni opon! Atrakcyjne warunki zatrudnienia!

Rzeszów, Podkarpackie Dodane o 20:23, 4 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 366847030
Dla jednego z naszych holenderskich kontrahentów poszukujemy kandydatów na stanowisko magazyniera w hurtowni opon

Jesli szukasz stałej pracy w sprawdzonej holenderskiej firmie, na długi okres czasu z pewną ilością godzin to serdecznie zapraszamy do współpracy !

Start pracy od zaraz !

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie.

- pomoc we wszelkich formalnościach w Holandii

- pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii

- opiekę polskich koordynatorów

- wypłaty co tydzień na konto bankowe

- 40-48 godz/tydz

- umowę o pracę

- możliwość długoterminowej współpracy

- zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne

Obowiązki :

- Rozładunek i załadunek opon

- Skanowanie opon za pomocą skanera

- Układanie opon wg marki i rozmiaru

- Przygotowywanie opon do wysyłki

Wymagania:

- Motywacja oraz chęć do pracy

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego ( mile widziana )

- Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

- Prawo jazdy kategorii B

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie, które mają być przetwarzane w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z Rzeczypospolitej Polskiej 2002 nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami).
Wyświetleń:5751

Ogłoszenia użytkownika Marcin

Brak zdjęcia

od 7 000 zł/mies.do 9 000 zł/mies.

Do negocjacji