To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Przedstawiciel handlowy w Skierniewice.

Handlowiec - branża tytoniowa

Skierniewice, Łódzkie Dodane o 15:01, 7 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 494931957
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.

Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków
• Rozwijanie długofalowych relacji (B2B - punkty detaliczne oraz B2C - konsumenci indywidualni) jako reprezentant wiodącej firmy z branży tytoniowej
• Planowanie i realizacja celów sprzedażowych
• Zapewnienie dostępności i odpowiedniej ekspozycji produktów w punktach sprzedaży
• Efektywne wprowadzanie innowacyjnych produktów na rynek
• Prowadzenie spotkań i prezentacji dot. innowacyjnego produktu w ramach kontaktów B2C
• Budowanie trwałych i pozytywnych relacji zarówno z Klientem indywidualnym jak i biznesowym.

Oczekiwania
• Doświadczenie w sprzedaży (mile widziane B2B oraz B2C)
• Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• Prawo jazdy kat.B
• Umiejętności sprzedażowe i proaktywność
• Mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferta
• Bogaty pakiet szkoleń na start
• Jasno określoną ścieżkę rozwoju w strukturach firmy
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
• Przyjazną atmosferę pracy w gronie profesjonalistów
• Umowę o pracę na pełen etat (pierwsza na okres 1 roku)
• Atrakcyjne szkolenia w ramach doskonalenia wiedzy i umiejętności
• Opiekę medyczną i karte Multisport, bony żywnościowe i bony Sodexo
• Narzędzia pracy: Ford Focus (karta flotowa), Iphone, Ipad.
Oferta dotyczy pracy stałej.
Wyświetleń:927
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Manpower

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika