To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii IT / telekomunikacja w Lubochnia.

Grafik - praca z ploterami sublimacyjnymi od 3000 na rękę

Lubochnia, tomaszowski, Łódzkie Dodane o 09:34, 10 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 251221103
3 000 zł/mies.

Firma odzieżowa zatrudni na stała grafika.

Opis stanowiska:
- przygotowanie plików do wydruku
- druk na ploterze sublimacyjnym
- organizacja produkcji
- projektowanie wzorów
- tworzenie wizualizacji

Wymagania:
- pasja i zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków
- biegła znajomość obsługi komputera
- samodzielność w działaniu
- komunikatywność
- kreatywność
- znajomość programów graficznych (Corel Draw - warunek konieczny)

Oferujemy:
- interesującą, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju zawodowego
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania

Miejsce pracy - Lubochnia

Wynagrodzenie od 3000 zł na rękę.

UWAGA! Przyjmiemy również osoby do przyuczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem poprzez portal OLX.

Prosimy o załączenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wyświetleń:514