To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Marketing / PR / media w Rzeszów.

Grafik / Content Marketer IP CLINIQ

Rzeszów, Podkarpackie Dodane o 13:53, 17 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 499925586

W związku z dynamicznym rozwojem IP CLINIQ Instytut Piękna zatrudni pracowniczkę/-ka na stanowisko: CONTENT MARKETER / GRAFIK

OPIS STANOWISKA

•        wykonywanie projektów graficznych wykorzystywanych w mediach społecznościowych,

•        opracowywanie grafiki do materiałów marketingowych, ulotek, projektów do kampanii outdoor’owych,

•        prowadzenie strony internetowej, zarządzanie treścią graficzną strony,

•        kuracja treści,

•        dystrybucja treści poprzez kampanie email, SEO, social media, AdWords, reklama FB,

•        obróbka zdjęć i materiałów video,

•        wdrażanie i koordynowanie działań e-marketingowych,

•        opieka nad wizerunkiem firmy,

•        prowadzenie harmonogramu działań marketingowych,

•        współpraca z zewnętrznymi dostawcami materiałów marketingowych.

WYMAGANIA

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wiedza oraz umiejętności stosowania nowoczesnych technologii promocji w Internecie i sieciach społecznościowych,
  • doświadczenie w content marketingu,
  • bardzo dobra znajomości programu MS Office,
  • praktyczna znajomość programów graficznych Corel/Photoshop/etc.,
  • terminowa realizacja zadań i osiąganie założonych celów,

•        mile widziane doświadczenie związane z medycyną estetyczną i kosmetologią,

•        umiejętność pracy z wymagającym Klientem,

•        kreatywność, zmysł artystyczny.

OFERUJEMY

•        Pracę w ekskluzywnej klinice kosmetologii i medycyny estetycznej,

•        Możliwość pracy zdalnej,

•        Bardzo dobre warunki zatrudnienia,

•        Pozytywną atmosferę w miejscu pracy,

•        Świadczenia medyczne,

•        Docenienie i wspieranie rozwoju,

•        Niezbędne narzędzia do pracy,

•        Ambitne projekty pozwalające na rozwój zawodowy.

Wyświetleń:788