To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Finanse / księgowość w Białystok.

Główna Księgowa

Białystok, Podlaskie, Mickiewicza Dodane o 06:57, 18 lutego 2019, ID ogłoszenia: 487996806

KANCELARIA BIEGŁEGO REWIDENTA zatrudni:

GŁÓWNĄ KSIĘGOWĄ/GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

Obowiązki:

-       nadzór nad całością spraw księgowych i finansowych klientów

-       prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

-       przygotowywanie sprawozdań i raportów

-       sporządzanie deklaracji VAT, PIT, CIT, ZUS

-       bezpośrednia współpraca z klientem.

Wymagania:

-       wykształcenie wyższe (ekonomia, rachunkowość, finanse)

-       doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

-       znajomość przepisów PIT, CIT, VAT i zagadnień kadrowo-płacowych

-       znajomość MS Office (w szczególności excel)

-       bardzo dobra organizacja pracy

-       zaangażowanie i nastawienie na realizację celów.

Oferujemy:

-       umowę o pracę

-       atrakcyjne wynagrodzenie

-       możliwość rozwoju zawodowego.

Wyświetleń:595

Ogłoszenia użytkownika Iwona

Brak zdjęcia