To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Śląskiem.

Gliwice ul.Łabędzka Pracownik ds kompletowania zamówień Tesco

Opis
<p>Praca w godzinach 6:00-14:15

Miejsce pracy : Tesco Gliwice ul. Łabędzka 26

TWOJE ZADANIA:

Realizacja zamówień internetowych w zakresie wybrania oraz zapakowania towarów zgodnie z życzeniem klienta z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

WYMAGANIA:

Komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta Zaangażowanie w pracę Umiejętność pracy w zespole
Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność
Badania sanitarno-epidemilogiczne

OFERUJEMY:

Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy
Duże możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej w naszych sklepach pochodzi z awansów wewnętrznych)
Możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy
Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy w weekendy)
Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z 3 miesięczym stażem pracy w ramach Programu Klientowskiego Clubcard oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro
Dodatkowe świadczenia (bony świąteczne do wysokości 700 zł, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy)
Pracę dla osób pełnoletnich w każdym wieku
Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami</p>
  • Dodane o 14:27, 18 czerwca 2019
  • Wyświetleń:5
  • ID ogłoszenia: 537557359

Ogłoszenia użytkownika Centrum Rekrutacyjne Tesco