Obserwuj

Glazurnik

Suwałki, Podlaskie Dodane o 13:26, 12 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 447795399
DANWOOD S.A. spółka zajmująca się budową prefabrykowanych domów jednorodzinnych o konstrukcji drewnianej, poszukuje pracowników do pracy na budowach za granicą (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Wielka Brytania).

GLAZURNIK

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
• wysokie wynagrodzenie wypłacane do 10-go każdego miesiąca
• zorganizowany przejazd na miejsce budowy za granicą
• zakwaterowanie
• brak sezonowości budów (praca przez cały rok)
• dodatkowe benefity (piknik rodzinny, zimowisko dla dzieci, bal sylwestrowy i premie)

Obowiązki:

• wykonywanie zabudowy pionów kanalizacyjnych, ścianek instalacyjnych oraz urządzeń białego montażu, wykładanie różnego rodzaju powierzchni ściany, podłogi glazurą, terakotą, gresem, klinkierem,
• współpraca z brygadami wykończeniowymi.

Wymagania:

• prawo jazdy kat. B,
• wykształcenie zawodowe,
• umiejętność czytania projektów łazienek,
• umiejętność pracy w zespole,
• mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Zadzwoń 857 - pokaż numer telefonu - .
Szczegóły na stronie www.pracapodlasie.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenia użytkownika Danwood

Brak zdjęcia

Stolarz budowlany

Budowa / remonty

12 gru

Malarz-szpachlarz

12 gru

O firmie

Witamy na stronach firmy Danwood S.A. Jesteśmy jednym z najbardziej liczących się na rynku europejskim dostawców prefabrykowanych domów o konstrukcji drewnianej w standardzie „pod klucz”. W okresie ponad 20 lat działalności przekazaliśmy klientom ponad 8,3 tys. domów.

Nasza oferta jest jedną z najbardziej kompleksowych i różnorodnych na rynku, zawiera paletę ponad 130 projektów jedno i dwurodzinnych domów, o powierzchni od 80 do ponad 300 m2, zróżnicowanych pod względem funkcjonalnym i estetycznym, dostosowanych do lokalnych oczekiwań. Klientom oczekującym rozwiązań niestandardowych proponujemy projekty indywidualne.
... czytaj więcej