To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Zdrowie i opieka w Radom.

Fizjoterapeuta posiadający doświadczenie w pracy z dziećmi

Radom, Mazowieckie Dodane o 09:19, 17 września 2018, ID ogłoszenia: 407291769

Polmedic poszukuje do pracy fizjoterapeutów posiadających doświadczenie w pracy z dziećmi w zakresie usprawniania, terapii neurorozwojowej oraz wczesnej diagnostyki (warunek konieczny)
Oferujemy:
- stała pracę od zaraz w Radomiu
- atrakcyjne wynagrodzenie
- rodzaj zatrudnienia dowolny w zależności od preferencji kandydata
- system premiowy i motywacyjny
- możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Obowiązki:
- prowadzenie indywidualnej terapii w zakresie rehabilitacji dziecięcej
- współpraca z zespołem fizjoterapeutów

Wymagania:
- udokumentowane doświadczenie w zakresie usprawniania dzieci z zaburzeniami rozwojowymi oraz wczesnej diagnostyki i terapii neurorozwojowej
- komunikatywność, orientacja na Pacjenta, empatia
- zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
- dobra organizacja pracy
- umiejętność pracy w zespole
- życzliwy stosunek do Pacjentów
- dyspozycyjność
- ukończone studia magisterskie/licencjackie z zakresu fizjoterapii
- aktualna książeczka zdrowia
- kursy z zakresu fizjoterapii i masażu będą dużym atutem

Prosimy o przesyłanie CV w formacie pdf wraz klauzlą:
Zgoda
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Wyświetleń:1433

Ogłoszenia użytkownika Klaudia

Brak zdjęcia

Logopeda

Zdrowie i opieka

10 paź