To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Przedstawiciel handlowy w Mazowieckiem.

Firma zatrudni Przedstawiciela Handlowego

Opis
<p>Międzynarodowa firma, producent profesjonalnych urządzeń do oczyszczenia powietrza, w związku z dynamicznym
rozwojem i otwarciem nowego biura w Warszawie, poszukuje na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Oferujemy:

- praca w międzynarodowym środowisku, w przyjaznej atmosferze

- stabilne zatrudnienie umowa zlecenie, po okresie próbnym umowa o prace

- wynagrodzenie w oparciu o wynagrodzenie stałe + premie

- kompleksowe wdrożenie w stanowisko oraz wsparcie

- szkolenia i wyjazdy zagraniczne

- atrakcyjny system wynagrodzeń

- możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Obowiązki:

- nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji
handlowych z Klientami</p><p></p><p>- prowadzenie działań promocyjnych
produktu

- doradztwo techniczne
</p><p>
- utrzymywanie dobrych relacji z istniejącymi klientami i rozwijanie współpracy

Wymagania:

- własny samochód

- ważnego prawa jazdy kat. B

- doświadczenia w prowadzeniu auta

- dobrej organizacji pracy i odpowiedzialności

- uczciwości, systematyczności

- umiejętności podtrzymywania pozytywnych relacji z klientem

- umiejętności interpersonalnych

Zainteresowanych prosimy bardzo o przesłanie swojego CV na adres emailowy: remik polarex-sp.com, z dopiskiem PH PRACA.

</p>
  • Dodane o 14:12, 19 grudnia 2019
  • Wyświetleń:9
  • ID ogłoszenia: 575332738

Ogłoszenia użytkownika Polarex Sp. z o.o.