To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Finanse / księgowość w Kielce.

Fakturzystka/Fakturzysta

Kielce, Świętokrzyskie Dodane o 09:09, 11 maja 2018, ID ogłoszenia: 343742272

Firma TRON Group zatrudni pracownika na stanowisko: Referent ds. Fakturowania

Zakres obowiązków:
- wystawianie dokumentów sprzedaży
- przygotowywanie dokumentów do wysyłek
- kontrola dokumentów

Wymagania:
- wykształcenie średnie
- znajomość programu SUBIEKT
- dobra znajomość pakietu MS Office: Word, Outlook, Excel
- umiejętność ustalania priorytetów oraz koncentracja na szczegółach
- zdolności analitycznego myślenia
- skrupulatność i sumienność
- umiejętność pracy w zespole i bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełny etat
- 5 dniowy system pracy (poniedziałek - piątek)
- niezbędne narzędzia pracy
- zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ‘’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Wyświetleń:1181

Ogłoszenia użytkownika Dział HR TRON Group