Obserwuj

Fakturzysta/ka do hurtowni owoców i warzyw

Kraków, Małopolskie, Podgórze Dodane o 17:29, 24 maja 2019, ID ogłoszenia: 239103275

Hurtownia owoców i warzyw o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje osoby na stanowisko fakturzysty/ki , praca trzy zmianowa .

Praca na zmiany.Rejon Rybitwy ul, Tadeusza Śliwiaka 53.

Zakres obowiązków:
-dyspozycyjność

-przyjmowanie zamówień
-prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
-wystawiania, wprowadzanie faktur/DZP

Wymagania:
- doświadczenie przy fakturowaniu min.1 rok
- umiejętność obsługi urządzeń biurowych
- sprawna obsługa komputera
- bardzo dobra organizacja pracy własnej
- odpowiedzialność ,uczciwość
-praca dwuzmianowa
Oferujemy:
-stabilność zatrudnienia
-umowę o pracę

Prosimy o wysyłanie CV lub osobiste zgłoszenia w siedzibie firmy Promiwex ul Tadeusza Śliwiaka 53, od poniedziałku do piątku w godzinach od 10,00 do 11,30 , proszę o wcześniejsze powiadomienie pod numerem 609 - pokaż numer telefonu -

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika gastro

Brak zdjęcia

od 4 800 zł/mies.do 5 000 zł/mies.

od 5 000 zł/mies.do 5 500 zł/mies.

3 000 - 3 500 zł/mies.

Kraków, Małopolskie, Podgórze

Pokaż na mapie