To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Gdańsk.

ES Praca w butiku odzieżowym również studenci

Gdańsk, Pomorskie, Jasień Dodane o 18:16, 30 kwietnia 2018, ID ogłoszenia: 440319705

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) obecnie poszukuje dla Naszego Klienta (znanej polskiej Projektantki) osoby na stanowisko:

Sprzedawca – Praca w sklepie stacjonarnym marki odzieżowej klasy premium

Lokalizacja: Gdańsk- Designer Outlet Gallery

POLECAJ NAS SWOIM ZNAJOMYM I ZGARNIAJ DODATKOWE PREMIE !

Oferujemy:
- Terminowo wypłacane wynagrodzenie
- Umowę zlecenie
- Pracę wg grafiku między godz. 8.30 a 21.00
- Opiekę medyczną oraz kartę MutiSport na bardzo preferencyjnych warunkach
- Możliwość zdobycia doświadczenia w prestiżowym butiku odzieżowym

Zakres obowiązków:
- Profesjonalna obsługa klienta
- Dbałość o porządek na sklepie
- Przesyłanie towaru do innych sklepów i magazynu

Wymagania:
- Miła aparycja
- Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie SMS o treści: Odzież Gdańsk + swoje imię i nazwisko pod numer telefonu 519 - pokaż numer telefonu - lub wysłanie CV za pomocą portalu OLX

Wyświetleń:365
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Benett People

Brak zdjęcia

od 3 300 zł/mies.do 3 400 zł/mies.

18 zł/godz.

ORIFLAME - pakowanie kosmetyków

Magazynier

wczoraj
11:06

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika