To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Rzeszów.

ELTROX - Doradca klienta Rzeszów

Rzeszów, Podkarpackie Dodane o 17:53, 21 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 494253418
3 000 - 6 000 zł/mies.

Sieć salonów ELTROX zatrudni osobę na stanowisko:

Doradca klienta

Liczba wakatów: 1

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:

  • Doradztwo w doborze produktu pod potrzeby klienta
  • Przygotowywanie ofert dla klientów
  • Działania zmierzające do składania zamówień (domykanie sprzedaży)
  • Odbieranie połączeń przychodzących – głównie nowych klientów zainteresowanych zakupem oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z już pozyskanymi klientami
  • Przyjmowanie i wykładanie towaru

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Doradca klienta/Handlowiec
  • Mile widziane rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Systematyczność i zaangażowanie w realizację celów sprzedażowych
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie sprzedażowe
  • Szkolenia wprowadzające
  • Umowę o pracę na pełny etat

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez E-commerce Partners Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Główna 23, 42-280 Częstochowa, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania”.

Wyświetleń:2423

Ogłoszenia użytkownika Praca

Brak zdjęcia

Kasjer-sprzedawca

Kasjer / ekspedient

9 sty

od 2 500 zł/mies.do 3 500 zł/mies.