Obserwuj

Elektryków - Elektromonterów - Instalatorów Niemcy/Polska

Toruń, Kujawsko-pomorskie Dodane o 13:02, 22 maja 2019, ID ogłoszenia: 488945751

Firma MULTICOM z siedzibą w Toruniu, wykonująca kompleksowe instalacje elektryczne na obiektach przemysłowych, do pracy na terenie Polski i Niemiec zatrudni:

  • Elektryków / Elektromonterów
  • Instalatorów systemów PPOŻ
  • Monterów tras kablowych i okablowania

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • długoterminową współpracę na umowę o pracę
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • bezpłatny transport i zakwaterowanie
  • odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
  • ubezpieczenie społeczne i zdrowotne (również dla rodziny)

Zakres obowiązków:

  • montaż i podłączanie instalacji elektrycznych
  • montaż i podłączenie instalacji teletechnicznych
  • montaż tras kablowych i okablowania
  • montaż instalacji oświetleniowej
  • montaż instalacji SAP/DSO/SO

Wymagania:

  • doświadczenie na ww. stanowisku min. 1 rok
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m
  • dyspozycyjność (praca na wyjazdach)
  • wykształcenie zawodowe - kierunkowe będzie dodatkowym atutem

Jak pracujemy na wyjazdach?

Polska:

  • system tygodniowy - 5 dni pracy po 10godz., weekendy wolne
  • system dwutygodniowy - 10 dni pracy po 10godz.(w pierwszym tygodniu praca od poniedziałku do soboty po 10godz., niedziela wolna; w drugim tygodniu praca od poniedziałku do czwartku i 3 dni wolnego)

Niemcy:

  • system dwutygodniowy - 10 dni pracy po 10godz., 4 dni wolnego włączając niedziele
  • system trzytygodniowy - 18 dni pracy po 10godz., 10 dni wolnego włączając niedziele

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny PN-PT w godz. 8.00-18.00 lub przesyłanie CV korzystając z „Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą” u dołu ogłoszenia.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez MULTICOM Dariusz Łaska z siedzibą w Toruniu, zgodnie z ustawą z dn. 29.sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016r., poz.922).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, iż Administratorem danych jest MULTICOM Dariusz Łaska z siedzibą w Toruniu, przy ul. Przy Skarpie 10E/3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dn. 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Informacje o Naszej firmie na stronie: www.multicomps.eu

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Dariusz

9 000 - 12 000 zł/mies.

Toruń, Kujawsko-pomorskie

Pokaż na mapie